З Різдвом Христовим

Шановні студенти, викладачі та співробітники!Від імені українського державного університету науки і технологій щиро і сердечно вітаємо вас з найблагословеннішим святом – Різдвом Христовим!

25 грудня, 2023
Новости 4к

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Нехай цей святковий час принесе вам величезну радість, взаєморозуміння та внутрішній спокій. Нехай Різдвяна зірка освітлює ваш шлях навчання та приводить до нових вершин знань. Нехай гармонія і тепло цього свята заповнюють наш університетський колектив та роблять наші дні світлішими.

Бажаємо вам теплого сімейного затишку, благополуччя та невичерпного натхнення у всіх починаннях. Нехай настане новий рік, приносячи з собою нові можливості та досягнення.

З найкращими побажаннями, Адміністрація українського державного університету науки і технологій.