Cтудентська рада


Студентська рада

 

 


НОВИНИ


Miss and Mister Galaxy

Запрошуємо Вас завітати на наше неймовірне шоу “Miss and Mister Galaxy”, яке буде проведено Радою Студентів УДУНТ спільно зі студентами ДНУ. На вас чекають граціозні дефіле, неймовірні образи ти творчі номери наших учасників. Ми чекаємо сами на вас!

Дата проведення: 11.05.2023, початок о 16:00

Місце проведення: Проспект Гагаріна, 4, актова зала ІПБТ 

 


 

День відкритих дверей

29 квітня 2023 року, на базі ННІ “ДІІТ” було проведено день відкритих дверей, на якому кожен факультет міг презентувати абітурієнтам свої спеціальності та, навіть, вже знайшов своїх майбутніх студентів!

 


 

Концерт 7-го березня, присвячений до дня Весни!

За ініціативи Ради студентів, спільно з керівницями художніх гуртків та курсантами військової кафедри було проведено святковий концерт, присвячений дню весни.

Основною метою свята було те, аби зарядити людей весняним настроєм, та хоч на деякий час відволікти їх від проблем у світі та нагадати, що таке спокійне життя, якого нам так не вистачає.

На гостей, серед яких були представники адміністрації, студенти та співробітники, чекали запальні танці, неймовірні пісні від курсантів військової кафедри, гумористичні та акробатичні номери!

 


 

День відкритих дверей

4 березня 2023 року адміністрацією, співробітниками, радою студентів та курсантами військової кафедри було проведено другий в цьому навчальному році, день відкритих дверей в Українському державному університеті науки і технологій на базі ННІ “ДІІТ”.
Даний захід відвідало понад 50 абітурієнтів, для яких була підготовлена невеличка концертна програма, дослідження та цікаві презентації факультетів від викладачів та деканів, конкурси з подарунками та кава-брейк під час якого абітурієнти могли відвідати печиво, каву та чай з цукерками.