Зустріч з представниками компанії Apriorit

23 листопада, 2023
DSC_0346

21 листопада 2023 відбулася зустріч представників компанії Apriorit та Українського державного університету науки і технологій, у якій взяли участь фахівці відділів розробки програмного забезпечення і HR компанії, керівництво університету та співробітники кафедри комп’ютерних інформаційних технологій (КІТ).

В ході зустрічі було обговорено напрями подальшої співпраці компанії з кафедрою та факультетом КТС, а також як благодійна допомога від Apriorit передано на кафедру комп’ютерних інформаційних технологій комп’ютерне обладнання для використання в навчальних та дослідницьких цілях.

Дякуємо Apriorit за співпрацю та допомогу!

Довідка: Apriorit – компанія з розробки програмного забезпечення, яка заснована у 2002 році та має багатий досвід у системному програмуванні, кібербезпеці, реверсивній інженерії, SaaS/web, рішеннях на основі блокчейну, штучного інтелекту тощо. Має офіси в кількох містах України, зокрема Дніпрі й Києві, та за кордоном, налічує понад 400 співробітників. Більше про компанію //www.apriorit.com/