Наш університет включений до учасників проекту міжнародної технічної допомоги «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України», який впроваджується компанією DAI Global LLC. Метою Проекту є посилення стійкості критичної інфраструктури країни до кібератак шляхом розвитку надійного партнерства між основними учасниками процесу підвищення рівня кібербезпеки у галузі державного управління, приватному секторі, а також представниками освітньої галузі і громадянського суспільства.

Термін реалізації Проекту з січня 2023 року по вересень 2025 року.

В рамках співробітництва Проект надаватиме послуги щодо покращення технічної бази, підвищення професійної спроможності викладачів університету, вдосконалення наявних навчальних дисциплін, та залучення до освітніх програм, курсів підвищення кваліфікації з метою покращення знань, вмінь і навичок у цій сфері.

Виконання зазначених завдань покращить підготовку фахівців з кібербезпеки, які зможуть заповнити прогалини у забезпеченні країни талановитими резервами людського капіталу, та зможуть професійно виявляти і визначати кібератаки, захищати від них, реагувати на них та відновлювати систему після них.

Координаторами проекту з боку Університету є завідувач кафедри ЕОМ професор Жуковицький І.В. та доцент цієї ж кафедри, гарант освітньої програми "Кібербезпека та безпека інформації" Остапець Д.О.

Найближчим часом в рамках цього проекту в університет має поступити новітнє обладнання та програмне забезпечення для двох лабораторій з кібербезпеки.

 

 
Підсумки співробітництва 2024 року

 

Меморандум_УДУНТ

Обладнання що постачатиметься

Регістраційна картка_4464-09