Щорічна зустріч випускників

Університетська родина готується до великого свята, оскільки цієї суботи о 10 годині, всі шляхи ведуть до мальовничого кампусу для довгоочікуваної щорічної зустрічі випускників...

28 червня, 2023
Новости 4к

Ця важлива подія, що стала традицією університету, об'єднує покоління студентів, які вже побудували вражаючу кар'єру і тих, хто тільки розпочинає свій шлях у професійному світі.

Це буде чудовий час для випускників згадати свої найкращі моменти університетського життя та висловити подяку своїм наставникам, які допомогли їм досягнути успіху.

Чекаємо всіх бажаючих 1 липня о 10 годині на території університету.

Адміністрація університету запрошує усіх випускників приєднатися до цього заходу, адже це чудова нагода показати, наскільки великою є сім'я нашого університету і зберегти ці незабутні миті в пам'яті на все життя.