Університет запрошує на навчання! Презентація спеціальностей

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СПЕЦІАЛІСТІВ ДЕРЖАВНОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ТРАНСПОРТУ Українського державного університету науки і технологій здійснює підготовку офіцерів...

9 червня, 2022
Новости 4к

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ


КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

СПЕЦІАЛІСТІВ ДЕРЖАВНОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ТРАНСПОРТУ

 

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СПЕЦІАЛІСТІВ ДЕРЖАВНОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ТРАНСПОРТУ Українського державного університету науки і технологій здійснює підготовку офіцерів на основі конкурсного відбору з найбільш підготовленої до навчання молоді:

  • ОФІЦЕРІВ ТАКТИЧНОГО РІВНЯ - за освітнім ступенем «бакалавр» з терміном навчання чотири роки для структурних підрозділів Держспецтрансслужби та органів військових сполучень Збройних Сил України
  • ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ -  з терміном навчання  два роки, та скороченим терміном навчання – шість місяців

 

Підготовка здійснюється за спеціальностями:

Галузеве машинобудування

Освітня програма – експлуатація та ремонт техніки Держспецтрансслужби

Будівництво та цивільна інженерія

Освітні програми:

  • відновлення та будівництво штучних споруд на об`єктах національної транспортної системи;
  • будівництво та експлуатація будинків і споруд спеціального та загальновійськового призначення

Транспортні технології (за видами)

Освітня програма– організація військових перевезень і управління на залізничному транспорті

Залізничний транспорт

Освітні програми:

  • відновлення та будівництво об`єктів національної транспортної системи;
  • морально-психологічне забезпечення підрозділів Держспецтрансслужби

  


КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СПЕЦІАЛІСТІВ ДЕРЖАВНОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ТРАНСПОРТУ є структурним підрозділом Держспецтрансслужби, навчально-науковим підрозділом Українського державного університету науки і технологій.

З питань військової підготовки, комплектування офіцерськими кадрами підпорядковується Голові Адміністрації Держспецтрансслужби, а у організації навчального процесу – ректору Українського державного університету науки і технологій.

Для забезпечення всебічного розвитку майбутніх офіцерів кафедра військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби має сучасну навчально-матеріальну базу.

 

Наявність різноманітних спеціалізованих аудиторій, лабораторних приміщень, обладнаних сучасними приладами, навчальних кабінетів, залів курсового та дипломного проектування, обчислювальних центрів в університеті забезпечує якісну підготовку

 

В навчальному процесі використовуються два навчальні корпуси, навчальні майстерні, спортивний комплекс, чотири тренувальних зали, плавальний басейн під відкритим небом, два стадіони (із штучним та природним покриттям), три відкриті спортивні майданчики, мультимедійний тир та бібліотека.

  

Для відпрацювання практичних нормативів зі спеціальної підготовки функціонують спеціалізовані класи: автомобільної та інженерної підготовки, мостовий та клас тактичної медицини.

 

Розміщення особового складу організовано в житловому фонді університету, в спеціально обладнаному військовому гуртожитку, для кожного курсу окремо. Кімнати для проживання курсантів у повному обсязі обладнані новими комфортабельними меблями.

 

На всіх поверхах функціонують кімнати традицій, побутові та душові кімнати. Крім цього в гуртожитку є медичний пункт та кімната емоційного розвантаження.

 

Харчування особового складу організовується згідно встановлених норм в курсантській їдальні, відремонтованій та переоснащеній «за останнім словом техніки» у 2020 році

 

Випускники кафедри військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту направляються для проходження служби у підрозділи Державної спеціальної служби транспорту та служби військових сполучень Збройних Сил України.

 

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Адреса: 49010 м. Дніпро вул. Лазаряна, 2

ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ:

Черговий кафедри: (056) 793-19-09; (093) 339-41-01

Навчальна частина: (066) 407-57-00; (050) 171-66-33

 

САЙТ

ПОШТОВА СКРИНЬКА: [email protected]