Заключення меморандуму про співпрацю

5 жовтня відбулась онлайн нарада між представниками українського державного університету науки і технологій, та генеральним директором АТ «Молдовагідромаш» Олегом Брагою...

6 жовтня, 2023
DSC_0169

Наш уінверситет представляли:

• Перший проректор університету, професор - Радкевич Анатолій Валентинович;
  • Проректор з наукової роботи, професор - Пройдак Юрій Сергійович;
  • Провідні науковці навчально-наукового інституту "Інститут промислових та бізнес технологій"

В ході зустрічі були обговорені умови співпраці, спрямованої на розвиток, впровадження інноваційних технологій, науково-технічного співробітництва, підготовки та перепідготовки спеціалістів підприємства.

Учасники зустрічі висловили впевненість, що ця співпраця допоможе створити нові можливості для подальшої плідної співпраці університету та одного з найбільш потужних промислових підприємств Республіки Молдова.

Ключовими ініціативами є спільна робота обох сторін над підвищенням кваліфікації працівникив на виробництві, застосування сучасних методів виробництва, та підвищення якості виготовленої продукції.

За результатами зустрічі були підготовлені меморандуми про дидактичну та науково-технічну співпрацю.