Студент університету зробив доповідь на вебінарі НАЗЯВО

25 вересня, 2023
1

5 вересня Національне агентство провело вебінар «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти у ЗВО зі специфічними умовами навчання», до якого доєдналися понад 300 слухачів, перш за все, гарантів освітніх програм, деканів та завідувачів кафедр, працівників підрозділів із забезпечення внутрішньої системи якості освіти в ЗВО зі специфічними умовами навчання.

Вебінар розпочався з вступного слова Андрія Бутенка, голови Національного агентства та Інни Ящук, Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України. Андрій Бутенко спільно з Оленою Яременко подякував за потужну увагу профільних ЗВО до вебінару й підкреслив необхідність подальшого розширення розуміння щодо різноманітних аспектів забезпечення якості вищої освіти за надзвичайно актуальними для України галузями в умовах війни. Інна Ящук підтвердила особливу увагу до якісної підготовки фахівців за цими галузями та активну співпрацю між закладами вищої освіти в системі МВС та Національним агентством щодо акредитації освітніх програм та змістовного посилення систем забезпечення якості вищої освіти.

Наш університет на даному заході представляв здобувач другого рівня вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» Владислав Лісовенко.

Владислав наразі являється:

- членом галузевої експертної ради 26 «Цивільна безпека» Нацагенства;

- експертом з акредитації освітніх програм спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Право» та «Гірництво»;

- керує діяльністю Ради студентів Дніпропетровської області при Дніпропетровській обласній військовій (державній) адміністрації;

- створює проєкти положень та нормативних документів для Експертної ради студентства закладів вищої освіти при голові підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, а також працює над питаннями:

- стипендіального забезпечення студентів,

- надання пропозицій щодо внесення змін до статті 40 Закону України «Про вищу освіту» щодо розширення прав студентів,

- приймає участь у створенні Національної студентської організації України,

- приймає участь в утворенні Офісу студентського омбудсмена України.