Всеукраїнська науково-практична конференція

Шановні науковці, аспіранти, студенти!Запрошуємо Вас 13-14 квітня 2023 року прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціально-економічних систем в умовах трансформаційної економіки»...

10 квітня, 2023
Новости 4к

Шановні науковці, аспіранти, студенти!

В ПРОГРАМІ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЛАНУЮТЬСЯ СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ ЗА НАСТУПНИМИ НАПРЯМАМИ:

1. Теоретико-методологічні засади розвитку соціально-економічних систем.

2. Сучасні фінансово-економічні проблеми функціонування та розвитку підприємств, установ та організацій.

3. Актуальні питання управління економічними системами та їх інноваційно-інвестиційного розвитку.

4. Методи та технології обліку, аналізу і аудиту суб’єктів господарської діяльності в сучасних економічних умовах.

5. Стан та перспективи розвитку інформаційного забезпечення фінансової та обліково-аналітичної діяльності підприємств і організацій.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Для участі у конференції просимо до 10 квітня 2023 року надіслати матеріали та заявку на електронну адресу [email protected]

Увага! Повідомлення про отримання Вашого листа буде надіслано протягом трьох робочих днів.

Більш детальну інформацію можна дізнатися з інформаційного листа.

Адреса оргкомітету: 49000, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 4, Мушникова Світлана Анатоліївна, д.е.н., доцент, професор кафедри УФОАМБ (067) 283-60-65