Урочисте засідання Вченої ради УДУНТ

13 червня 2024 року в залі засідань ННІ ДІІТ відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди 125-річчя становлення і успіху Українського державного університету науки і технологій.

На заході були присутні члени Вченої ради, ректорат університету, представники студентського самоврядування та почесні гості:

• директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев,
  • Голова Придніпровського наукового центру Анатолій Булат,
  • перший заступник генерального директора ДП “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова” Костянтин Завгородній,
  • Голова Ради ректорів закладів вищої освіти Дніпровської області Сергій Оковитий.

Відкрив урочисте засідання в.о. ректора УДУНТ Костянтин Сухий, який у своїй промові привітав присутніх та відзначив його значний внесок у розвиток науки, освіти та інновацій.

Під час засідання було заслухано доповіді:

Також були вручені нагороди від Міністерства освіти та науки України та грамоти кращим науковцям, викладачам та співробітникам університету.

Несподіваним подарунком стала унікальна картина з бурштину від колективу Виробничого об’єднання Південний машинобудівний завод, яку вручив перший заступник генерального директора Костянтин Завгородній.

Всі присутні стали свідками приємної події: обрання академіка НАН України, професора, доктора технічних наук Анатолія Федоровича Булата почесним доктором та професором Українського державного університету науки і технологій.

Упевнені, що УДУНТ і надалі продовжуватиме свою славну історію та йтиме до нових вершин!

Більше фото за посиланням