УДУНТ пишається своїми легкоатлетами

Вітаємо з новими успіхами наших студентів-легкоатлетів з Інституту промислових та бізнес технологій (ННІ ІПБТ УДУНТ) на командному чемпіонаті України серед юніорів, який проходив 22-23 червня 2024 року в м. Луцьк.

Під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури та спорту Дзюбенка Миколи Івановича наші спортсмени продемонстрували чудові результати:

  • Фатєєв Кіріл (гр. ЕП-01-23) здобув перше місце у бігу на 400 м з бар’єрами та третє місце у бігу на 400 м.
  • Часс Альона (гр. МЕ-03-22) стала чемпіонкою України в потрійному стрибку.

Окрім індивідуальних нагород, у складі збірної Дніпропетровської області команда посіла третє загальнокомандне місце серед областей України та міста Києва.

Це далеко не межа для наших спортсменів! На черзі нові старти. Уже 28-30 червня в м. Львів відбудеться чемпіонат України серед дорослих, а 25-26 липня в м. Івано-Франківськ – чемпіонат України серед юніорів.

Важливо зазначити, що Альона Часс вже виконала норматив для участі в чемпіонаті світу серед юніорів, який пройде 26-31 серпня в м. Ліма, Перу.

Від щирого серця вітаємо наших талановитих легкоатлетів з черговими перемогами та бажаємо їм успіхів на майбутніх змаганнях! Нехай вони й надалі прославляють наш університет на світовій арені!