Студентська Весна 2024

17 травня 2024 року у Міському палаці дітей та молоді відбулася яскрава подія студентської творчості і натхнення – Міський конкурс студентської самодіяльності серед закладів вищої освіти «Студентська Весна- 2024».

Цьогорічний конкурс пройшов під гаслом «Творчість заради Перемоги!», і вже другий рік поспіль об’єднав студентське мистецтво з волонтерством, задля важливої спільної мети – купівлі двох автівок для Збройних сил України!

ННІ «Придніпровську державну академію будівництва та архітектури» представляла потужна студентська команда, організована модераторами концерту-студії «Єднаймося!». Голова студентської ради економічного факультету Олександра Омелич разом з дружною спільнотою охочих помічників підготували змістовне відео про волонтерський рух студентів ПДАБА. Реалізувала себе Олександра і як досвідчена ведуча концертної програми пдабівців.

Наповнили енергією непереможності та життєствердження свій виступ Лада та Дана Криловецькі, які обрали для виконання пісню Артема Півоварова «Маніфест». Динамічною та емоційною міні-виставою стало декламування вірша Тетяни Строкач «Загадаю бажання», яке прозвучало з вуст Анастасії Демченко, Марії Купраш та Єви Храмової. Завирували переливи потужної радості, коли вся увага глядачів була звернена на танець «Стрей Кідс – Лалала чи Рок»,  виконаний колективом «Тінь вітру» («Shadow Of Wind»). Чудовим завершенням святкового дійства студентів ННІ ПДАБА став виступ Вікторії Рязанцевої, яка виконала пісню Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».

Справжнім феєрверком студентських талантів став виступ збірної команди ННІ «Дніпровського інституту інфраструктури і транспорту»  та «Інституту промислових та бізнес технологій». Глядачі були у захваті від найкрутіших студентських номерів різнобарвної програми, у яку увійшли:

  • запальний «Джайв» від Рубан Ірини;
  • захоплюючий цирковий номер в жанрі еквілібр «Boss Voodoo» від Старишко Романа;
  • зворушлива пісня «Люди» від курсантки кафедри військової підготовки Кузьменко Ані.

Творча команда цих двох інститутів створила справжнє сучасне шоу, що захопило у творчий полон усіх глядачів, а яскравим підтвердженням вдалого виступу стали бурхливі і гучні оплески у фіналі!

Зіркова команда студентів ННІ «Український державний хіміко-технологічний університет» потужною хвилею увірвалася у сценічний простір конкурсу і запалила своєю нестримною енергією глядачів і журі! Оригінальний «Несмішний стендап» від Віктора Куроєдова розпочав історію про непросту буденність сучасного та незламного студентства. Його підхопила Марія Вербицька з щемливою піснею «Місто моєї весни, як ти там?» про окуповані міста України. Наступним сюжетом студентського сьогодення став чуттєвий вальс «Присвята матерям військових» від танцювального колективу «Імпульс», ліричну атмосферу якого змінили на патріотичний настрій найчарівніші дівчата в світі – українки, що впевненою гордою ходою представили дизайнерську колекцію Вікторії Колесник«Неймовірні Українки», перлиною якої стала феєрична сукня «Перемога»!

Фіналом виступу став яскравий енергійний танцювальний флешмоб, під потужним гаслом якого – «Україна – це супер! Україна – це ексклюзив!», – студенти Хімтеху створили справжнє диво емоцій і відчуттів, виборовши перше місце серед 10-ти потужних конкурентів!

Вітаємо усіх учасників і, звісно, вітаємо переможців фестивалю «Студентська весна 2024»: Навчально-науковий інститут «Український державний хіміко-технологічний університет». Висловлюємо подяку керівникам творчих колективів Центру культури, мистецтв та медіа УДУНТ і зичимо нових спільних звершень і перемог!