Всі анонси

Майбутні події

Фестиваль інноваторів “DNIPRO Innovation Day”

10 липня в Дніпрі пройде фестиваль інноваторів "DNIPRO Innovation Day". Організаторами заходу виступають: Науковий Кластер "Наукові Парки України", Міжнародний Візійний Інститут Стратегічного Партнерства та Стартап Альянс України. В рамках заходу відбудеться університетський конкурс наукових і соціальних проєктів та стартапів. Більше інформації за посиланням

Отримання довідки здобувача освіти за даними ЄДЕБО від фахівця військово-мобілізаційного відділу

До уваги здобувачів освіти денної форми навчання Українського державного університету науки і технологій!

Для отримання довідки здобувача освіти за даними ЄДЕБО відповідно до форми, визначеної додатком 9 до Правил проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації на особливий період, студентам та аспірантам денної форми навчання необхідно звернутися до фахівців військово-мобілізаційного відділу університету (понеділок – п’ятниця з 8.00 до 15.00) за адресами:
  • ННІ Український державний хіміко-технологічний університет - просп. Науки (Гагаріна), 8, кабінет 315;
  • ННІ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури - вул. Архітектора Олега Петрова (Чернишевського), 24а, кабінет 405;
  • ННІ Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту та ННІ Інститут промислових та бізнес технологій - м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2, кабінет 112.
Адміністрація університету

Кафедра військової підготовки УДУНТ оголошує набір громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Кафедра військової підготовки УДУНТ оголошує набір громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу
Набір здійснюється за військово-обліковими спеціальностями:
  • застосування військових частин і підрозділів із відновлення та будівництва об'єктів національної транспортної системи
  • застосування військових частин і підрозділів із відновлення та будівництва штучних споруд на об'єктах національної транспортної системи
  • застосування військових частин і підрозділів механізації відновлення та будівництва об’єктів національної транспортної системи
  • організація військових сполучень і військових перевезень залізничним транспортом
Терміни навчання:
  • 2 роки - громадяни, які вже мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра;
  • від 6 місяців до 1 року - громадяни, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра.
Встигни подати документи на вступ до 23-го серпня.

Минулі події

VІ Міжнародна науково-практична конференція з економічних та гуманітарних питань

Шановні науковці!

Запрошуємо Вас і Ваших колег взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції з економічних та гуманітарних питань, яка відбудеться 14-15 березня 2024 року (м. Дніпро, Україна). Всім учасникам буде надіслано електронний варіант збірника тез доповідей та сертифікат учасника конференції. Термін подання тез – до 10 березня 2024 року (включно). Участь у конференції – безкоштовна. Деталі за посиланням

XІV Всеукраїнська конференція «Молоді вчені 2024 – від теорії до практики»

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти! Запрошуємо вас взяти участь у XІV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2024 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 21 березня 2024 р. в заочному (та/або он-лайн) форматі. Конференцію включено до відповідного Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2024 році в системі МОН України (лист ІМЗО МОН №21/08-7 від 04.01.2024, у переліку - Всеукраїнські конференції, №15). Посилання для завантаження / перегляду: Інформація про конференцію та вимоги             Заявка на участь (завантаження)

VІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція МІСТ «КИЇВ-ДНІПРО»

Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції МІСТ «КИЇВ-ДНІПРО»

Шановні колеги! Український державний університет науки і технологій, кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами та Науково-освітній центр «Центр інтелектуально-інноваційного консалтингу» запрошують Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції МІСТ «КИЇВ-ДНІПРО» «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРОЄКТНОГО ТА НЕЙРОМЕНЕДЖМЕНТУ, ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УПРАВЛІННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ СТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ», яка відбудеться 21-22 березня 2024 р.

Набір на курси АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ для вступу в аспірантуру ННІ ІПБТ

Відповідно до ПРОЄКТУ Порядку прийому до закладів вищої освіти в 2024 році одним із елементів для вступу в АСПІРАНТУРУ є Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. З метою якісної підготовки до ЄВІ університет проводить набір на курси АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ! Тривалість курсів - 32 години. Вартість навчання - 960 грн. Термін набору - до 29.03.2024 року Контактні телефони для запису на курси: 0977200115, 0993224416

День відкритих дверей ННІ ДІІТ

Шановні абітурієнти! Запрошуємо вас на День відкритих дверей Дніпровського Інституту Інфраструктури і Транспорту (ДІІТ) Українського Державного Університету Науки і Технологій, який відбудеться 30 березня о 10:00, третій поверх, ауд. 314 (вхід з проспекту Науки (Гагаріна) або від зупинки трамвая №1 "Український державний університет науки і технологій"). Це чудова нагода ознайомитися зі спеціальностями, які ми пропонуємо, побачити наш кампус та лабораторії. ️На вас очікує:
  • екскурсія нашими аудиторіями
  • спілкування з провідними викладачами
  • лайфхаки вступної кампанії
  • розіграш фірмового мерчу
  • кава-брейк зі смаколиками
Не пропустіть цю можливість познайомитися з ДІІТ! Деталі та реєстрація за посиланням

Весняні курси розмовної англійської мови для співробітників ННІ УДХТУ

Український державний хіміко-технологічний університет оголошує набір на ВЕСНЯНІ КУРСИ РОЗМОВНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ.

Термін прийому на курси – до 31.03.2024 Початок занять – з 01.04.2024 Тривалість курсів – 60 академічних годин Вартість курсів – 1800 грн. Запис на курси: (097) 72 00 115, (099) 322 44 16

Перший “День Довкілля” у містечку ДІІТу. Чистота навколо – чистота в душі

Університетська спільнота готується до першого Дня довкілля: спільної ініціативи для збереження навколишнього середовища 2 квітня 2024 року о 12:00 Український державний університет науки і технологій проведе перший День довкілля, нову традицію, яка започаткує спільні зусилля працівників та здобувачів освіти університету для підтримки парку університету та збереження навколишнього середовища. Цей захід орієнтований на згуртування університетської спільноти та спільні зусилля з приведення до ладу території. Відповідно до анонсу, запланований захід передбачає спільну акцію прибирання території університету, що стане важливим кроком у збереженні чистоти та порядку на кампусі. Факультети, господарчі відділи разом з адміністрацією та мешканцями гуртожитків університету об'єднають свої зусилля для покращення території. Після важливих робіт з прибирання та посадки дерев усі учасники заходу матимуть змогу насолодитися польовою кухнею, яка буде організована для всіх учасників. Перший День довкілля університету стане не лише важливою ініціативою з екологічного погляду, але й сприятиме зміцненню зв'язків між студентами, викладачами та персоналом університету. Ця подія планується стати традиційною і проводитиметься щорічно, нагадуючи всім про важливість дбайливого ставлення до навколишнього середовища та спільної відповідальності за довкілля.

Конференція «Актуальні проблеми соціально-економічних систем в умовах трансформаційної економіки»

Шановні науковці, аспіранти, студенти!

Запрошуємо Вас 11-12 квітня 2024 року прийняти участь у ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціально-економічних систем в умовах трансформаційної економіки» В ПРОГРАМІ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЛАНУЮТЬСЯ СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ ЗА НАСТУПНИМИ НАПРЯМАМИ:
  • Теоретико-методологічні засади розвитку соціально-економічних систем.
  • Сучасні фінансово-економічні проблеми функціонування та розвитку підприємств, установ та організацій.
  • Актуальні питання управління економічними системами та їх інноваційно-інвестиційного розвитку.
  • Методи та технології обліку, аналізу і аудиту суб’єктів господарської діяльності в сучасних економічних умовах.
  • Стан та перспективи розвитку інформаційного забезпечення фінансової та обліково-аналітичної діяльності підприємств і організацій.
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська. Форма участі в конференції –– заочна (дистанційна) Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА. Для участі у конференції просимо до 5 квітня 2024 року надіслати матеріали та заявку на електронну адресу [email protected] Більше деталей про конференцію - за посиланням.

День відкритих дверей ННІ УДХТУ у м. Кам’янське

Шановні абітурієнти!

Приймальна комісія ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» запрошує вас на День відкритих дверей у м. Кам’янське 6 квітня 2024 року початок о 10:00

В програмі зустрічі:
  • особливості Вступу 2024 року;
  • як розрахувати конкурсний бал;
  • що таке широкий конкурс та прохідний бал;
  • як отримати бюджет;
  • як отримати грант на навчання за контрактом;
  • дистанційний вступ на дистанційне навчання.
Чекаємо вас за адресою: м. Кам'янське, вул. Медична, 10 тел. (068) 838-45-74

Віртуальний вебінар “Вступ 2024. Гранти. Ваучери. Пільги” від приймальної комісії ННІ УДХТУ

Запрошуємо абітурієнтів на віртуальний вебінар "Вступ 2024. Гранти. Ваучери. Пільги", який відбудеться 12 квітня 2024 року о 15:00. У програмі:
  1. Особливості умов вступу 2024
  2. Форми фінансування здобування вищої освіти
  3. “Кешбек за навчання” – консультація податкової служби
  4. Вступ для пільгових категорій
  5. Способи підвищення конкурсного балу
Чекаємо на вас в конференції Zoom за посиланням:https://bit.ly/3xlmxko (ідентифікатор конференції: 439 062 7238, код доступу: 1)

ХХХІV науково-практична конференція «Стародубовські читання – 2024»

Конференція пройде 19 квітня 2024 року в заочному форматі. Матеріали конференції будуть опубліковані в журналі «Український журнал будівництва та архітектури». Оформляти статті згідно до вимог журналу: http://uajcea.pgasa.dp.ua/about/submissions Термін подання до 19.04.2024 р. Матеріали для публікації надсилати відповідальному секретарю журналу «Український журнал будівництва та архітектури» Тимошенко Олені Анатоліївні, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, м. Дніпро, тел. 050 452 43 63, e-mail: [email protected] Робочі мови: українська, англійська.

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми професійної та цивільної безпеки»

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні проблеми професійної та цивільної безпеки» започаткована кафедрою охорони праці та безпеки життєдіяльності ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»  у 2020 р. і проводиться кожні два роки до 28 квітня – Всесвітнього Дня охорони праці. Співорганізаторами заходу є установи України та зарубіжжя:
  • Міністерство освіти та науки України
  • УДУНТ ННІ «УДХТУ», кафедра біотехнології та БЖД
  • Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області, м. Дніпро, Україна
  • Балікесірський університет, м. Балікесір, Туреччина
  • Державний університет ім. Бандирма Онієди Ейлюла, м. Балікесір, Туреччина
  • SIA “Naco Technologies” (Riga, Latvia).
Мета конференції: обмін досвідом практичної роботи зі створення здорових та безпечних умов праці та ознайомлення з основними напрямками вдосконалення законодавства з охорони праці, виявлення наукового і творчого потенціалу молоді. Тези доповідей приймаються до 20 квітня. Запрошуємо до участі! Деталі за посиланням

 

Івент «Шалений світ професій» у ННІ УДХТУ, спільно з ННІ ПДАБА та УДУНТ

Запрошуємо абітурієнтів на цікавий івент "Шалений світ професій", який відбудеться 20 квітня 2024 року об 11:00 за адресою: Дніпро, проспект Науки (Гагаріна), 8 (Український державний хіміко-технологічний університет).

Захід проводиться спільно з Українським державним університетом науки і технологій та Придніпровською державною академією будівництва та архітектури.   У програмі:
  • нюанси вступу до університетів 2024 р.
  • “кешбек за навчання” – консультація податкової служби
  • презентація спеціальностей у інтерактивному форматі
  • економічні тренінги та воркшопи
  • роботи та сучасні ІТ технології
  • хімічне шоу
  • яскраві та незабутні виступи студентів
  • розіграші призів

VІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція “Сучасні тенденції економічного розвитку регіонів: теоретичні та прикладні аспекти”

Шановні колеги та студенти і аспіранти! Академія ПДАБА, спільно з Одеською державною академією будівництва та архітектури, проводить VІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Сучасні тенденції економічного розвитку регіонів: теоретичні та прикладні аспекти”. Дата проведення – 9-10 травня 2024 року. Подача тез – до 3 травня 2024 року. Участь безкоштовна!!! Запрошуємо! Інформація щодо конференції

Студентська весна 2024

  Запрошуємо усіх представників академічної спільноти УДУНТ на довгоочікувану подію яскравих студентських талантів і нестримної енергії! На щорічний конкурс самодіяльної творчості серед закладів вищої освіти «Студентська весна-2024 - Творчість заради Перемоги!», який відбудеться 17 травня, місце і час буде оголошено додатково. Цей конкурс вже другий рік, за ініціативою студентства Дніпра, має волонтерську мету - учасники передають призовий фонд на купівлю автівки для ЗСУ! Підтримайте зіркові команди навчально- наукових інститутів УДУНТ і долучіться до важливої волонтерської мети!

Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер ІІІ тисячоліття»

Запрошуємо взяти участь у XXIII Міжнародній студентській науковій конференції «Інженер ІІІ тисячоліття», яка відбудеться 17 травня 2024р. в Українському державному університеті науки і технологій. Результатом проведення заходу буде опублікування e-версії збірника матеріалів конференції. Робочі мови: англійська, німецька, французька. Електронну версію доповіді у форматі MSWord, заявку на участь і копію квитанції про сплату організаційного внеску надсилати до 17 травня 2024 р. на електрону адресу оргкомітету:[email protected] Мультимедійні презентації та відеоматеріали, які супроводжують доповіді, додаються окремим файлом (за наявності). Матеріали, які не відповідають вимогам та/або надіслані пізніше deadline, не розглядатимуться! Організаційний внесок складає 75 грн. Всі деталі за посиланням

Science Bridge: наука для майбутнього України

Рада проректорів із наукової роботи закладів вищої освіти, яка належить до сфери управління МОН України, спільно з Харківським ІТ Кластером запрошують наукових, науково-педагогічних працівників і представників бізнесу долучитися до обговорення актуальних питань науки в Україні. 📅 Дата: 21 травня о 14:00 🏛*Формат*: телеміст між 10+ містами України План заходу: - Флешмоб у підтримку науки України (локаціям до 2 хв на привітання); - Привітання від Міністерства освіти і науки України; - Актуальні питання розвитку науки України (спікерам до 5 хв на виступ). Приблизно о 14:50 візьме вітальне слово Костянтин Сухий, в. о. ректора Українського державного університету науки і технологій, чл.-кор. НАН України 👉Детальна програма заходу доступна за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CYPHw2mUpnPxh25Kg4hiCP-0FpjSO-GbOZItkQ9L358/edit#gid=0 👉Орієнтовна тривалість заходу: 2 години 👉Трансляція за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/84017088709?pwd=RVZ5a252UyszeVZ4ZEk3V2FROGdqZz09 (Ідентифікатор конференції: 840 1708 8709, Код доступу: 858303)

Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science

23 травня 2024 Тема : Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science Тези:  Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. Clarivate гарантує, що ви зможете безпечно і відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у Web of Science, включаючи значні покращення пошуку та майбутній дослідницький асистент Web of Science на основі генеративного штучного інтелекту. Ми обговоримо, як ми впроваджуємо штучний інтелект, щоб допомогти дослідникам усіх рівнів вирішувати складні дослідницькі завдання та отримувати більше від найнадійнішої у світі бази даних цитувань - Web of Science Core Collection. Реєстрація: 10:15–11:15 https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_qXKcTYjBRdCq7K6jNzDjgg Вебінари безкоштовні, українською у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. До зустрічі. Clarivate Essential

Конкурс на заміщення посад наукових працівників кафедри військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту

Кафедра військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту Українського державного університету науки і технологій (Україна, 49010, м. Дніпро, вул. Лазаряна , буд. 2) оголошує конкурс на заміщення посад наукових працівників:
  1. Старшого наукового співробітника, науково дослідної лабораторії кафедри (для здійснення заходів з науково - технічної діяльності на кафедрі) - 1 штатна одиниця; яка буде вакантною (з 01 липня 2024 року).
  2. Наукового співробітника, науково дослідної лабораторії кафедри, (для здійснення заходів з науково - технічної діяльності на кафедрі) - 1 штатна одиниця; яка буде вакантною (з 01 липня 2024 року).
Вимоги та необхідні документи можна переглянути за посиланням.

Вебінар у межах проєкту Talking about my idea

Шановні науковці! Запрошуємо на вебінар у межах проєкту Talking about my idea, який реалізується National IP&Innovations Hub за підтримки міжнародного проєкту TISC в Україні. Тема заходу: “Український EdTech стартап BUKI: поради для масштабування та вихід на світові ринки”. Спікер – Вадим Синжерецький, EdTech entrepreneur, CEO & co-founder of BUKI, Forbes 30under30 Europe. Упродовж вебінару учасники дізнаються:
  • Успіх стартапу BUKI: від pre-seed до масштабування.
  • Практичні поради від CEO щодо розвитку стартапу.
  • Які виклики стоять перед засновниками стартапу при масштабуванні та як їх подолати?
  • Що потрібно для виходу на міжнародний ринок?
Дата: 30 травня 2024 року  Час: 11:00  Місце проведення: платформа zoom Реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/NwNDiA7JcH3qisUX6 Довідково: EdTech ‒ це сукупність усіх компаній, розробників та інституцій, що створюють продукти і технології для покращення освітніх процесів. BUKI ‒ маркетплейс для приватних вчителів та репетиторів, що увійшов в список «висхідних зірок» EdTech 2024 року від видання Time. Маючи понад 110 000 викладачів, команду зі 130 співробітників та понад 1 200 000 оброблених замовлень від студентів, BUKI перетворився на один з найбільших EdTech-маркетплейсів для приватного репетиторства в Європі. -- З повагою, Відділ інформаційного забезпечення міждержавного науково-технічного співробітництва УкрІНТЕІ

XVIIІ Міжнародна конференція “Стратегія якості в промисловості і освіті”

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у ХVIIІ Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті» (план МОН України на 2024 рік /поз. 406/), проведення якої заплановане на 3-червня 202р. на базі Технічного університету м Варна (Болгарія). Конференція відбуватиметься в заочному/очному та/або онлайн-форматі з виданням збірника матеріалів, що матиме міжнародний індекс (ISBN). Серед заходів конференції - стажування з отриманням сертифікату від ТУ-Варна (для заочної форми умови підлягають уточненню). Бланки заявок на участь і детальніша інформація на сторінці конференції.

Конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Шановні колеги!

10 червня 2024 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм за спеціальностям:
  • 161 - Хімічні технології та інженерія
  • 162 - Біотехнології та біоінженерія
  • 163 - Біомедична інженерія
Ми будемо щиро вдячні Вам за поширення інформації щодо цього донабору експертів Національного агентства серед ваших колег, яких Ви бачите як гідних потенційних експертів! Прийом заяв-анкет відбудеться до 24 червня 2024 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді

Онлайн-анкетування здобувачів освіти та викладачів закладів вищої освіти з питань базових аспектів організації освітнього процесу

Державна служба якості освіти України з 24 до 28 червня 2024 року проводитиме онлайн-анкетування здобувачів освіти та викладачів закладів вищої освіти з питань базових аспектів організації освітнього процесу (якості, безпеки та ресурсів). Анкети будуть доступні з 24 до 28 червня 2024 року за посиланнями:

Конкурс на навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+

За програмою академічної мобільності ERASMUS+ оголошено конкурс на навчання на зимовий семестр 2024/2025 навчального року для студентів у Словацькому технічному університеті (м. Братислава, Словаччина)
При конкурсному відборі перевага надається студентам, які займаються дослідженнями у сферах сталого розвитку у будівництві та містобудуванні, зеленого будівництва та екотехнологій. Переглянути вимоги до конкурсантів та необхідні документи можна за посиланням.

Волонтерські стажування від AIESEC

AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, яка розвиває лідерство в молоді, через міжнародні стажування, членство в організації та події. Global Volunteer – це волонтерський досвід за кордоном, що надає можливість працювати над проєктами, спрямованими на розв’язання соціальних проблем. Завдяки цим проєктам зміцнюється співпраця між людьми, а також створюється стабільне та здорове майбутнє. Тривалість волонтерського стажування триває 6 тижнів. Всі деталі за посиланням