Еразмус+ в УДУНТ

3 травня 2024 року Український державний університет науки і технологій мав честь вітати Координаторку Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлану ШИТІКОВУ.

Під час візиту пані Шитікова провела розширену зустріч з керівництвом Університету: в.о. ректора професором Костянтином СУХИМ, в.о. директора ННІ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури” професором Владиславом ДАНІШЕВСЬКИМ, представниками міжнародного офісу та колективами виконавців Еразмус+ проєктів.

У центрі уваги зустрічі були:

• Перспективні напрями програми Еразмус+: обговорення стратегії розвитку співпраці УДУНТ з програмою, визначення пріоритетних напрямків та можливостей для участі в міжнародних проєктах.
  • Виклики та шляхи їх подолання: спільне аналізування проблем, з якими стикаються керівництво та учасники програми Еразмус+, пошук ефективних рішень та вдосконалення процедур.
  • Підвищення обізнаності та мотивації: обговорення заходів з інформування студентів, аспірантів та викладачів про можливості програми Еразмус+, стимулювання їхньої участі в міжнародній проєктній діяльності.
  • Синергія та командна робота: наголос на важливості співпраці між УДУНТ та іншими університетами України для успішної реалізації Еразмус+ проєктів.

Світлана ШИТІКОВА підкреслила:

• Важливість партнерської підтримки: “Робота в синергії з іншими університетами України є просто неоціненною”.
  • Необхідність ефективної комунікації: “Важливо, щоб інформація про програму Еразмус+ була доступною та зрозумілою для всіх потенційних учасників”.
  • Готовність Національного Еразмус+ офісу до співпраці: “Ми завжди відкриті до діалогу та готові допомогти університетам у реалізації їхніх міжнародних проєктів”.

Візит Світлани ШИТІКОВОЇ став знаковою подією для УДУНТ. Зустріч дала можливість Університету поглибити розуміння програми Еразмус+, налагодити тіснішу співпрацю з Національним Еразмус+ офісом та розробити стратегію для подальшого розвитку міжнародної проєктної діяльності.

Упевнені, що завдяки спільним зусиллям УДУНТ зможе досягти нових вершин у міжнародній співпраці та реалізувати амбітні освітні проєкти за програмою Еразмус+!

Більше фото за посиланням:https://pdaba.ust.edu.ua/news/erazmus-poglyblennya-spivpratsi/