125-річчя становлення та успіху УДУНТ

Дорогі колеги!

Дніпро, місто молоді і студентства, перлина сучасної архітектури і будівництва, край металургійної і хімічної промисловості, серце придніпровської залізниці і батьківщина олімпійських чемпіонів. І саме тут, в 1899 році розпочалася історія вищої освіти, яка відкрила шлях становлення і успіху п’яти кращим інститутам, лідерам вищої освіти Дніпра, що надали потужні вітрила розвитку найважливішим галузям Придніпров’я!

За 125 років вища освіта нашого міста здобула поважну історію, частиною  якої став кожен з п’яти вишів. Ці інститути надали якісну освіту незчисленній кількості студентів у найважливіших галузях нашого регіону: металургійні та хімічні заводи, сучасні будівельні компанії та архітектурні агенції, залізниця і транспортна інфраструктура та безліч інших підприємств – отримали високопрофесійних співробітників і керівників. Кращі військові кадри і справжні олімпійські чемпіони країни – це теж надбання навчально-наукових інститутів нашого університету.

5 шляхів досвіду і досягнень зійшлися на екваторі минулого і майбутнього, створивши потужну синергію надсучасної вищої освіти Дніпровського регіону – Український державний університет науки і технологій! Об’єднавшись у найпотужніший Виш Дніпровського регіону, УДУНТ став міцним фундаментом нашої держави та гарантією успішної відбудови і розквіту нашої країни!