Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд

7 липня 2024 року українська легкоатлетка Ярослава Магучіх вразила світ, здобувши неймовірну перемогу на етапі Діамантової ліги у Парижі. 22-річна спортсменка стрибнула на 2.10 метра, ставши першою жінкою в історії, яка подолала цю висоту! Цей феноменальний результат не лише побив світовий рекорд, який тримався з 1987 року, але й став новим особистим рекордом для Ярослави.

Після тріумфального виступу Ярослава поділилася своїми емоціями: “Нарешті я вписала Україну в історію світової атлетики. Це був неймовірний стрибок, і мені вдалося побити рекорд у першій спробі! Це фантастично! З нетерпінням чекаю Олімпійських Ігор – це буде круте змагання, і я зроблю все можливе, щоб перемогти!”.

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, студенткою якої є Ярослава, Розпорядженням Кабінету міністрів України № 351-р від 23 квітня 2024 року приєднана до Українського державного університету науки і технологій. Весь колектив університету щиро вітає Ярославу з цією історичною перемогою! Пишаємось та бажаємо їй нових рекордів на шляху до олімпійської медалі!