Вітаємо учених УДУНТ з присвоєнням наукових ступенів та вчених звань

Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки України наказом № 920 від 26 червня 2024 року затвердила рішення вченої ради УДУНТу від 29 травня 2024 року про присвоєння вчених звань:

• Вчене звання професора:
    • Босий Дмитро Олексійович, доктор технічних наук, професор кафедри інтелектуальних систем енергопостачання,
    • Гевод Віктор Сергійович, доктор технічних наук, професор кафедри технології неорганічних речовин та екології,
    • Ковальова Наталія Анатоліївна, доктор історичних наук, професор кафедри філософії та українознавства.
  • Вчене звання доцента:
    • Антонов Андрій Владиславович, кандидат технічних наук, доцент кафедри інтелектуальних систем енергопостачання,
    • Величко Тетяна Володимирівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики,
    • Кімстач Тетяна Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри матеріалознавства та термічної обробки металів.

Затверджено рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня кандидата наук за науковими спеціальностями:

• Рябому Дмитру Валерійовичу, за спеціальністю 05.16.02 “Металургія чорних і кольорових металів та спеціальних сплавів”
    • Шарандіну Кирилу Миколайовичу, за спеціальністю 05.16.02 “Металургія чорних і кольорових металів та спеціальних сплавів”

Щиро вітаємо науковців! Бажаємо їм подальших наукових успіхів, плідної роботи та нових звершень!