Успіхи наших студентів на Чемпіонаті України з легкої атлетики

18-19 травня 2024 року в м. Луцьк пройшов Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. В команді Дніпропетровської області виступали студенти УДУНТ і досить успішно:

• Альона Часс, студентка групи МЕ03-22 (юніорка), в потрійному стрибку  і особистим рекордом 13.41 м завоювала четверте місце.
  • Кірілл Фатєєв, група ЕП01-23 (також юніор), на дистанції 400 м з/б був шостим.
  • Іван Фурдуй (група МЛ01-20) в потрійному стрибку був сьомим.
  • Марк Ніколаєнко, група УП-2111 та Кірілл Фатєєв зайняли третє місце в естафеті 4х400 м.
  • Валерій Дзюба (група МЕ 07-20-2) виступив в бігу на 800 м.

Підтвердили свою майстерність і недавні випускники: Шаповал Юля (має уже п’ять державних орденів) в естафеті 4х400 м зайняла друге місце, а Данильченко Володимир (теж має державний орден) – був третім в потрійному стрибку.

Вітаємо і бажаємо успіхів в нових стартах!