Урочисте вручення дипломів від НАН України

16 травня 2024 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів дійсним членам (академікам) та членам-кореспондентам Національної академії наук України, обраним Загальними зборами НАН України 25 квітня 2024 року.

В урочистій церемонії вручення дипломів взяли участь Президент НАН України академік Анатолій Загородній, інші члени Президії НАН України, новообрані дійсні члени (академіки) та члени-кореспонденти НАН України.

Згідно з традицією, Президент НАН України академік Анатолій Загородній особисто вручив дипломи новообраним дійсним членам (академікам) НАН України, а членам-кореспондентам Академії, які вперше вступають до її лав, – також академічні значки з барельєфом академіка Володимира Івановича Вернадського.Це символічний акт, який підкреслює зв’язок новообраних членів НАН України з видатними науковими традиціями української науки.

Серед новообраних членів-кореспондентів НАН України – в.о. ректора Українського державного університету науки і технологій Костянтин Сухий.

Обрання Костянтина Сухого членом-кореспондентом НАН України є свідченням його високого професійного рівня та визнанням його наукових здобутків.

Колектив Українського державного університету науки і технологій щиро вітає Костянтина Сухого з цією почесною нагородою та бажає йому подальших успіхів у науковій діяльності!