УДУНТ на освітньому фестивалі Dnipro Education City 2024

11 та 12 травня 2024 року в парку ім. Т. Шевченка відбувся традиційний фестиваль професій Dnipro Education City 2024, який зібрав 45 закладів передвищої та професійної освіти Дніпра, а також 2 релокованих з Маріуполя та Бердянська.

Цього року фестиваль відвідали декілька тисяч абітурієнтів, які мали можливість познайомитися з різноманітними спеціальностями та обрати майбутню професію.

На стендах закладів освіти абітурієнти отримували консультації щодо правил вступу, програм навчання, перспектив працевлаштування. У рамках фестивалю відбулися цікаві презентації, майстер-класи, квести, розіграші призів.

Захід проходив з дотриманням правил безпеки. У разі повітряної тривоги ведучі оголошували про це та закликали гостей пройти до укриття.

Український державний університет науки і технологій цього року представив оновлений бренд з новим логотипом, банерами та справжньою родзинкою – роликом про правила вступу та розрахунок конкурсного балу, створеним за допомогою штучного інтелекту.

«Dnipro Education City дуже корисний як для абітурієнтів, так і для закладів освіти. Абітурієнти можуть особисто поспілкуватися з представниками закладів, викладачами, більше дізнатися про ту чи іншу спеціальність. Це полегшує вибір майбутньої професії», – зазначила Ольга Рижова, проректорка з науково-педагогічної роботи УДУНТ.

Dnipro Education City 2024 – це яскраве свідчення того, що освіта в Україні залишається пріоритетом, а наш об’єднаний університет має потужний потенціал для підготовки висококваліфікованих фахівців.

Більше фото заходу за посиланням