Святковий концерт з нагоди 125-річчя УДУНТ

13 червня 2024 року в Палаці культури Українського державного університету науки і технологій відбувся святковий концерт з нагоди 125-річчя становлення та успіху університету. Захід зібрав численних гостей – представників влади, викладачів, студентів та випускників.

Концерт проводили очільник Центру культури, мистецтв та медіа УДУНТ Станіслав Радзімовський та талановита співачка, зіркова волонтерка, учасниця волонтерського проєкту «Культурний десант», випускниця ННІ УДХТУ Ксенія Башибулар, а постановником виступила режисерка Центру культури, мистецтв та медіа УДУНТ Оксана Радзімовська.

З вітальним словом до всіх гостей звернувся в.о. ректора Українського державного університету науки і технологій Костянтин Сухий. Він звернув увагу присутніх, що та перша цеглина, закладена у фундамент нашого університету 125 років тому, мала неабияке значення для нашого сьогодення і майбутнього. “Відзначаючи цю урочисту подію, ми віддаємо шану усім науковцям і викладачам, для яких розвиток освіти і науки Дніпра став справою життя”, – зауважив він.

Дуже емоційним моментом концерту став виступ Єлизавети Лазарян, правнучки академіка Всеволода Лазаряна. Вона заспівала пісню “Біля тополі”, присвячену українським захисникам. “Мені дуже приємно бути на цій сцені і я вдячна ректору Університету науки і технологій за те, що справа життя мого прадідуся живе, розвивається  і крокує в ногу з часом навіть під час війни”, – зазначила Єлизавета.

Протягом концерту глядачі насолодились номерами:

• “Вітрила” від студентки ННІ “Придніпровська державна академія фізичної культури та спорту” Даніели Чоботарьової,
  • співом неймовірних дівчат Лади та Дани Криловецьких з ННІ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”,
  • презентацією дизайнерської колекції “Чарівні українки” від студентки ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” Вікторії Колесник,
  • співучих курсантів кафедри військової підготовки Державної спеціальної служби транспорту.

В.о. ректора Українського державного університету науки і технологій Костянтин Сухий нагородив директорів навчально-наукових інститутів почесними відзнаками «Лідер освіти і науки Дніпра».

“125-річчя УДУНТу – це не лише ювілей одного університету, а й ювілей вищої освіти Дніпра. Ми пишаємося своїми традиціями та прагнемо до нових вершин. Ми впевнені, що УДУНТ і надалі буде одним із найкращих університетів України.”, – проголосив Костянтин Сухий.

Завершився концерт виконанням гімну Українського державного університету науки і технологій “Разом сильніші”.

Урочистий концерт з нагоди 125-річчя становлення та успіху УДУНТу став справжнім святом для всіх, хто завітав до Палацу культури університету, адже УДУНТ – це не лише навчальний заклад, але й осередок культури, натхнення та патріотизму.

Більше фото за посиланням