Святковий концерт до дня “Весни, краси та жіночності”

7 березня 2024 року в глядацькій зали Українського державного хіміко-технологічного університету відбувся захід творчості та натхнення під назвою “Найчарівніші в світі…”. На концерт були запрошені жінки з усіх чотирьох об’єднаних вишів Українського державного університету науки і технологій.

Простір перед глядацькою залою був прикрашений весняною фотозоною та мольбертами з портретами жінок і квітами. У холі лунала лірична інструментальна музика, а до зали вела червона доріжка, вздовж якої гостей вітали святково вбрані хлопці зі Студентської ради. Все це створювало атмосферу справжнього свята.

На концерті гості насолоджувалися виступами талановитих студентів з різних науково-навчальних інститутів, зокрема:

• Марії Вербицької із Українського державного хіміко-технологічного університету з піснею “Літала”,
  • Вікторії Рязанцевої та Валерії Даценко з Придніпровської академії будівництва та архітектури з піснею “Вільна”,
  • танцювального колективу “Імпульс” з Українського державного хіміко-технологічного університету,
  • Олексія Чумака, випускника Українського державного хіміко-технологічного університету, з піснею “Besame Mucho”,
  • представниць Інституту промислових та бізнес технологій та Дніпровського інституту інфраструктури і транспорту із танцювальними номерами – Владою Гунько, Валентиною Плисюк, Ганною Клоченко, Ольгою Купріною,
  • яскрава красуня з Придніпровської академії будівництва та архітектури – Валерія Петренко,
  • дизайнера Вікторії Колесник, яка представила авторську колекцію жіночого вбрання “Чарівні Українки”,
  • курсантів Кафедри військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби із солістами Ганною Кузьменко та Антоном Грищенко.

Цей захід, який поєднував творчість, натхнення і весняну атмосферу, залишив усім присутнім незабутні враження! Дякуємо Центру культури та мистецтва за організацію цього свята!

Всі фото заходу можна переглянути за посиланням