Студент УДУНТ серед срібних призерів Чемпіонату України

З 5 по 7 липня 2024 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з веслування академічного серед молоді до 23 років. Змагання принесли багато позитивних емоцій уболівальникам та визначних результатів для нашої команди.

Особливо хочемо відзначити студента УДУНТ Яна Камалова, який разом зі своїм екіпажем у складі Олександра Іванова, Леоніда Щербаня та Михайла Майка здобув срібну медаль у класі човнів 4х. Команда продемонструвала високу майстерність та злагодженість, і це принесло їм почесне друге місце.

Вітаємо спортсменів із чудовим виступом! Бажаємо їм подальших успіхів, нових рекордів та перемог!

Також висловлюємо щиру подяку тренерам за їхню плідну роботу та професіоналізм.

Успіхи Яна Камалова та інших спортсменів УДУНТ – це ще одне підтвердження того, що наш університет є не лише потужним науковим центром, але й кузницею спортивних талантів.