Співпраця УДУНТ з громадами Павлоградщини

26 січня пройшла зустріч в.о. ректора Українського державного університету науки і технологій Костянтина Сухого з Головою Павлоградської районної ради Дмитром Павловим та секретарем Павлоградської міської ради Сергієм Остремком. Головною темою обговорення стали питання співпраці Університету з громадами Павлоградщини.

Одним із ключових аспектів зустрічі було визначення переліку спеціальностей, які є надзвичайно важливими для підприємств міста та області. Ректор університету наголосив на тому, що УДУНТ є найпотужнішим університетом в регіоні, що має в своєму розпорядженні практично весь спектр спеціальностей у хімічній, металургійній, будівельній, транспортній та інших галузях. Таким чином, УДУНТ може забезпечити підготовку кваліфікованих кадрів для Павлограда та регіону.

До того ж, ректор зосередив увагу на доцільності та можливостях дуальної форми навчання на деяких спеціальностях, де практичне навчання поєднується з роботою на виробництві. Саме цей підхід у навчанні, особливо в умовах сучасної економічної ситуації, може стати надійною опорою для підприємств, які стикаються з недостатньою кількістю кадрів у певних спеціальностях.

Очікується, що першими результатами цієї продуктивної зустрічі стане участь УДУНТ у весняному форумі міста, присвяченому питанням співпраці між керівництвом регіону, підприємствами та вищою освітою у підготовці фахівців для Павлограда та регіону.