Щиро дякую за довіру, яку ви висловили мені під час виборів ректора!

Шановні колеги, друзі!

Щиро дякую за довіру, яку ви висловили мені під час виборів ректора. Сприймаю це як своєрідний аванс, бо за час виконання обов’язків ректора ми багато обговорювали завдання на майбутнє.

Після виборів, я лише вчергове переконався, що обраний спільно вектор розвитку нашого Університету, кожного окремого інституту чи підрозділу зможемо реалізувати. Бо я можу спиратися на вашу довіру, а ви вірите в мої сили.

Ми зможемо стати високо рейтинговим університетом в Україні і за кордоном, зможемо досягти синергії п’яти вишів, які увійшли до складу Університету. Ми надаватимемо високоякісні освітні послуги, реалізуємо інноваційні наукові відкриття, відповідатимемо на потреби суспільства. Нехай це стосується розвитку будівництва, транспорту, хімічної чи металургійної промисловості, бізнесу, будь-якої галузі виробництва і, найважливіше на даному етапі нашого життя, зміцнення обороноздатності нашої країни.

Дякую всім, хто взяв участь у виборах ректора! Дякую опонентам! Напевне, в їхніх програмах були важливі позитивні думки, які обов’язково врахую в подальшій роботі.

Особлива подяка оргкомітету, виборчій комісії! Попри складні моменти проведення виборів ректора в такому розгалуженому Університеті вам вдалося дотриматися усіх норм і положень, не допустити брудних методів виборчої боротьби.

Творимо майбутнє разом, друзі! Разом здобудемо спільну Перемогу над російським агресором, звільнимо країну від окупантів, відбудуємо рідну Україну!
Пам’ятаймо: «Наука створює майбутнє! Технології змінюють світ!» Але і науку, і технології рухають люди. Це ми з вами! Науковці і освітяни!

З повагою, Костянтин СУХИЙ