Шановні колеги, здобувачі вищої освіти, абітурієнти!

Вітаю вас на сторінці новоствореного Українського державного університету науки і технологій – потужного багатопрофільного регіонального центру вищої освіти в місті Дніпро, де зосереджені елітні людські ресурси, що спеціалізуються на навчанні професіоналів у багатьох галузях. Наш навчальний заклад розширився і став на шлях модернізації, об’єднавши навколо себе академічну спільноту, орієнтовану на досягнення результатів у навчанні та дослідженнях, щоб стати університетом європейського рівня, який прагне продовжувати конкурентоспроможний процес навчання – співпраці зі студентами на всіх рівнях, в галузі фундаментальних та прикладних наукових досліджень, а також завдяки конструктивним відносинам з місцевим і регіональним діловим середовищем та структурами місцевого співтовариства.

Як керівник університету, я вважаю, що якісне управління передбачає справжню командну роботу, яка є обов’язковою для того, щоб проєкт з розвитку нашого вишу був реалізований. Ключовими умовами, на яких зосереджено програму розвитку університету є ПРОЗОРІСТЬ та ЕФЕКТИВНІСТЬ. Під їх егідою знаходяться та динамічно узгоджуються такі принципи, як навчальна та дослідницька діяльність, яка проводиться всіма інститутами та факультетами, повага до всіх елементів, які визначають ідею свободи, академічної чесності та автономії Університету.

Університет буде все активніше брати участь у національних та міжнародних проєктах з досліджень та розробок, залучати іноземних студентів на всіх трьох рівнях освіти, а також отримувати максимально високі позиції у міжнародних рейтингах.

Навчальні програми в освітній пропозиції університету на рівні бакалаврату, магістратури та докторантури, програми післядипломного навчання та безперервного професійного розвитку, пропонують навчальні стратегії розвитку творчих здібностей, відкритості для технологічних інновацій та підприємництва.

Навчально-освітня діяльність має проявлятися в різноманітності освітніх програм, поряд із дослідженнями, розробками та інноваціями І це буде основним компонентом академічної діяльності у нашому Університеті. Кожен факультет та кафедра мають свою мету, і використання їх взаємодоповнюваності, на мій погляд, є оптимальним напрямком дій, щоб загальна цінність, отримана таким чином, була більшою за суму індивідуальних цінностей.

І сьогодні, ми не полишаємо прагнення надавати високоякісні освітні послуги у надскладних умовах війни, віддаємо шану й підтримуємо Збройні Сили України, у чиїх рядах воюють наші колеги та випускники.

Студенти всіх програм, що пропонуються університетом, є нашими основними партнерами у навчальному та дослідницькому процесах, і з цього погляду ми будемо створювати та розробляти конкретні, професійні та ефективні інструменти для розвитку кар’єрних планів студентів, магістрів та молодих докторантів.

Все це, загалом, стане основними напрямками розвитку нашого Університету на всіх рівнях, завдяки чесній командній роботі. Я маю намір не лише зберегти найкращі освітні, наукові та культурні традиції кожного інституту, а й сприяти якісному подальшому їх розвитку, зміцненню згуртованості і солідарності академічної команди в дусі найвищих цінностей, в які ми всі віримо.

Зі щирою повагою до кожного з вас, професор Костянтин СУХИЙ