Ректор УДУНТ Костянтин Сухий нагороджений нагрудним знаком “За сприяння війську”

21 червня 2024 року Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін вручив ректору Українського державного університету науки і технологій Костянтину Сухому нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ “За сприяння війську”. Ця почесна відзнака присуджується за значний внесок у зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України, популяризацію та просування іміджу Збройних Сил в Україні і світі, підтримку Збройних Сил України та інших військових формувань, які беруть участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Під час урочистої церемонії нагородження Олександр Камишін відзначив активну співпрацю УДУНТ з Міністерством оборони України та іншими силовими відомствами. Він також подякував Костянтину Сухому за те, що він особисто ініціював та організував низку заходів, спрямованих на допомогу українським військовим.

“Я щиро дякую за цю високу нагороду”, – сказав Костянтин Сухий, приймаючи відзнаку. – “Це не лише моя особиста заслуга, а й результат плідної роботи всього колективу УДУНТ. Ми й надалі робитимемо все можливе, щоб допомогти нашим військовим здолати ворога та здобути перемогу у цій війні.”

Нагородження Костянтина Сухого нагрудним знаком “За сприяння війську” стало ще одним свідченням тісної співпраці УДУНТ з силовими відомствами України. Університет пишається своїм внеском у зміцнення обороноздатності країни та підтримку українських військових.

Вітаємо Костянтина Сухого та весь колектив університету з цією заслуженою нагородою!