Програми академічної мобільності на Кіпрі

НАВЧАННЯ НА КІПРІ

ПЕРШИЙ ЦИКЛ: навчання на першому ступені вищої освіти в Кіпрському університеті триває 4 роки. Після закінчення випускникам видається сертифікат фахівця або диплом і присуджується ступінь бакалавра. Такі ж правила діють і в інших вишах.

ДРУГИЙ ЦИКЛ: після закінчення першого циклу випускники можуть пройти дворічне навчання за обраною спеціальністю для отримання диплому магістра.

ТРЕТІЙ ЦИКЛ: одержання ступеню доктора. У Кіпрському університеті ступінь доктора (PhD) з деяких спеціальностей присвоюється після трьох років навчання, що слідує після закінчення магістерського циклу.

СТИПЕНДІЇ ТА ГРАНТИ

У рамках Урядової програми технічної допомоги зарубіжним країнам кіпрський уряд пропонує низку стипендій для іноземних студентів. Вони бувають двох видів.

СТИПЕНДІЇ НА КОРОТКОСТРОКОВІ СПЕЦІАЛЬНІ КУРСИ

Спеціальні короткострокові курси тривалістю від 2 до 8 тижнів проводяться кіпрськими інститутами в галузі управління приватним бізнесом або управління державним сектором економіки в умовах вільного ринку. Такі стипендії можуть також передбачати стажування в будь-якому міністерстві чи департаменті протягом 2-4 тижнів, що розглядається як додаткова перевага.

ДОВГОСТРОКОВІ СТИПЕНДІЇ /АКАДЕМІЧНІ КУРСИ

Навчання в Кіпрському міжнародному інституті менеджменту можливе не тільки у рамках стипендії уряду Кіпру, а й завдяки іншим.

СТИПЕНДІЇ НА КОРОТКОСТРОКОВІ СПЕЦІАЛЬНІ КУРСИ

СТИПЕНДІЯ ГАЗЕТИ «ФІЛЕЛЕФТЕРОС»

Стипендія на весь курс навчання щорічно надається Кіпрським міжнародним інститутом менеджменту спільно з газетою «Філелефтерос». Стипендію присуджують на конкурсній основі.

СТИПЕНДІЯ ім. ТОМА ЛУПТОНА (TOM LUPTON SCHOLARSHIPS)

Щорічно присуджується Кіпрським банком розвитку.

Кіпрський міжнародний інститут менеджменту також пропонує додаткові часткові стипендії (в розмірі від 870 до 3500 євро) для особливо обдарованих студентів. Їх надають на конкурсній основі.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ:

Усю інформацію про вступні вимоги та порядок подання заявок за трьома вищевказаними стипендіями можна знайти на інтернет-сайті

Стипендії надають також інші вищі навчальні заклади Кіпру. Їх перелік наведено на інтернет-сайті Міністерства закордонних справ Республіки Кіпр.