Підписано меморандум співпраці із Словацьким технічним університетом

2 липня 2024 року Український державний університет науки і технологій (УДУНТ) та Словацький технічний університет в Братиславі (СТУ) підписали Меморандум про співпрацю, який має стати основою для поглиблення партнерських відносин між двома університетами.

Ректори УДУНТ Костянтин Сухий та СТУ Олівер Моравчик під час урочистої церемонії підписання Меморандуму висловили спільне прагнення до розширення співпраці у сфері освіти, науки та інновацій.

Костянтин Сухий відзначив значну підтримку, яку СТУ надала українським студентам, які вимушені були покинути свою країну через війну. “Ми щиро вдячні СТУ за допомогу та розуміння,” – сказав ректор УДУНТ. “Співпраця з таким авторитетним університетом, як СТУ, є для нас великою честю.”

Олівер Моравчик підкреслив важливість підтримки України в цей складний час. “Ми віримо, що освіта та наука є ключовими факторами для розвитку будь-якої країни,” – зазначив ректор СТУ. “І ми готові зробити свій внесок у відбудову України та її мирне майбутнє.”

Меморандум про співпрацю передбачає:

• Розширення обміну студентами та викладачами;
  • Спільну реалізацію наукових проектів;
  • Участь у міжнародних програмах та грантах;
  • Обмін досвідом та кращими практиками.

Підписання Меморандуму стало ще одним кроком на шляху до зміцнення співпраці між Україною та Словаччиною. УДУНТ та СТУ налаштовані на плідну та довгострокову співпрацю, яка буде корисною для обох університетів та для розвитку науки і освіти в обох країнах.