«Весняний вайб» від Ліги сміху

14 березня о 17:00 сталась довгоочікувана подія:у Дніпро повернулая Ліга Сміху!

Відбірковий етап фестівалю відбувся у глядацкій залі ПДАБА. Головою команди жюрі була спеціально запрошена зірка Ігор Ласточкін – тренер телевезійної “Ліги сміху”, комік, актер та волонтер. Також були представлені видатні діячі культури, відомі медійні особистості та представники департаменту молодіжної політики Дніпра.

Багато хто хвилювався, але найголовніше — це посмішки. Жарти стосувалися сьогодення, а також містили актуальні та цікаві факти про наше місто, що дуже сподобалось аудиторії. У такі часи важливо зберігати посмішку, навіть у ворога, щоб протистояти йому. Такі заходи надихають та надають впевненості у перемозі!

У змаганнях брали участь місцеві команди («Придніпровський офіс», «Комфортики», Детективний дует «Тренчі», «Тири-Пири»), команди зі столиці («Ми», «Дикий Лис») і навіть об’єднаний колектив з Дніпра ти Київа «Скайрімовіч».

Виконуючий обов’язки директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Сергій Луденський розсказав про головну концепцію змагань. Це створення нових та зміцнення існуючих творчих і дружніх зв’язків між молоддю Дніпра та інших міст і областей нашрої країни. А мета “Весняного вайбу” доволі проста – активізації культурно-мистецького життя студентства та молоді.

Перемогу здобула столична команда «Дикий Лис». У подальшому хлопці та дівчата віступатимуть на етапі телевізійної версії шоу. Під час заходу було зібрано донатів на підтримку ЗСУ у розмірі 54 200 грн.