Перемога Мітіної Софії на Чемпіонаті світу з ADCC

З великою радістю повідомляємо, що наша студентка, Мітіна Софія, здобула блискучу перемогу на Чемпіонаті світу з ADCC з аматорського бразильського джиу-джицу! 26 травня 2024 року у Варшаві, Польща, Софія виборола срібну медаль, продемонструвавши виняткову майстерність та волю до перемоги.

Це не перша перемога Софії на спортивній арені. 16 березня 2024 року вона здобула два перших місця у категоріях Gi та No-Gi на AJP Tour INTERNATIONAL Kyiv Championship, вразивши публіку достроковими перемогами. Її рекорд – сабмішен за 14 секунд – свідчить про неймовірну швидкість та техніку спортсменки.

Софія не лише талановита спортсменка, але й зразкова студентка. Вона навчається на 4 курсі кафедри фармації та технології органічного синтезу ННІ УДХТУ УДУНТ. Її успіхи демонструють, що завдяки наполегливій праці та відданості своїй справі можна досягти будь-яких вершин.

Від щирого серця вітаємо Софію з цією блискучою перемогою! Бажаємо їй й надалі підкорювати нові вершини, не здаватися перед труднощами, вірити у свої сили та завжди прагнути до кращого! Нехай кожен наступний старт буде тріумфальним, а нагороди – гідними її таланту та праці!

Детальніше про подію за посиланням