Науково-дослідні проєкти міжнародного співробітництва

Проактивні розумні будинки з підвищеною енергоефективністю та якістю життя (HORIZON 2020) - ННІ ПДАБА

Програма – HORIZON 2020. Максимальна сума гранту ЄС – 6 053 667.50 EUR (Грантова частка ПДАБА – 77 500.00 EUR ).

Термін виконання проекту – 1 жовтня 2020 – 31 березня 2024

Учасники:

• Watt and Volt Anonimi Etairia Ekmetalleysis Enallaktikon Morfon Energeias (Греція)
  • Austrian Standards International (Австрія)
  • Laser Consult MuszakiTudomanyos Es Gazdasagi Tanacsado Korlatolt Felelossegu Tarsasag (Угорщина)
  • State Higher Educational Institution Prydniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture (Україна)
  • Politecnico Di Milano (Італія)
Ефективні методи факторизації для матриць-функцій: розвиток теорії, чисельних методів та ефективних застосувань (HORIZON 2020) - ННІ ПДАБА

Effective Factorisation techniques for matrix-functions: Developing theory, numerical methods and impactful applications – EffectFact – «Ефективні методи факторизації для матриць-функцій: розвиток теорії, чисельних методів та ефективних застосувань»

Програма – HORIZON 2020. Максимальна сума гранту ЄС – 1 821 600.00 EUR (Грантова частка ПДАБА – 55 200.00).

Термін виконання проекту – 1 вересня 2021 – 28 лютого 2026

• Politecnico Di Milano (Італія)

Програма – HORIZON-IA. Максимальна сума гранту ЄС – 12 084 731.2 EUR (Грантова частка ПДАБА – 70 500.00 EUR ).

Термін виконання проекту – 01 січня 2024 – 31 грудня 2027

• Politecnico Di Milano (Італія)

Leveraging the energy transition by gamified learning and AI, guided by cross sectoral integrated services and digital twin models to foster accessible and human-centered energy saving experiences -ENERGENIUS – Використання енергетичного переходу за допомогою гейміфікованого навчання та штучного інтелекту з використанням міжгалузевих інтегрованих послуг та цифрових двійників для орієнтованого на людину та доступного енергозбереження

Програма – HORIZON-2020. Максимальна сума гранту ЄС – 5 025 783,88 EUR (Грантова частка ПДАБА – 121 250 EUR).

Термін виконання проекту – 2024-2027

• Politecnico Di Milano (Італія)
Форполімери на основі натуральної відновлювальної сировини із силільними кінцевими групами для створення однокомпонентного атмосферостійкого герметику - ННІ УДХТУ

Розроблення експериментальних високоенергоємних гнучких літієвих джерел струму на основі наноструктурованих вуглецевих композицій - ННІ УДХТУ