Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science”

Вітаємо студентів та викладачів нашого університету з активною участю і підтримкою Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Black Sea Science”, який проходив в два етапи у Одеському національному технологічному університеті під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association:

• Денис ГАРКУША (студент групи ПЗ2321), науковий керівник – професор кафедри економіки та менеджменту Марценюк Л.В.
  • Дарина РУДЕНКО (студентка групи ТР2226), науковий керівник – професор кафедри економіки та менеджменту Чаркіна Т.Ю.
  • Юлія ЧУМАК (студентка групи ТР2226), науковий керівник – доцент кафедри економіки та менеджменту Задоя В.О.
  • Дарія ЗЕЛЕНЬКО (студентка групи ПЗ2321), науковий керівник – доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій Горбова О.В.