Координаційна нарада та стартова зустріч проєкту Erasmus+

24 – 25 січня 2024 року в Університеті бізнесу та технологій (м. Тбілісі, Грузія) відбулася координаційна нарада та стартова зустріч проєкту Erasmus+ CBHE «Європейська енергоефективність на шляху до зміцнення партнерства з Грузією, Азербайджаном та Україною» (ідентифікатор проєкту: 101128576 – 3E-Partnership).

У координаційній нараді взяли участь 18 науковців та представників бізнесу з 11 установ-партнерів проєкту.

Україну представили команди двох університетів:

• Донецького національного технічного університету у складі Ірини ШВЕЦЬ,  проректора з міжнародних зв’язків і Євгена ЗБИКОВСЬКОГО, завідувача кафедри хімічних технологій та хімічного машинобудування,
  • Українського державного університету техніки і технологій (м. Дніпро) у складі Наталії ЧЕРНОВОЇ, к.е.н., керівника відділу міжнародних зв’язків та Дмитра БОСОГО, д.т.н., завідуючого кафедрою інтелектуальних систем енергопостачання.

Від Грузії в нараді взяли участь:

• Університет бізнесу та технологій (BTU),
  • Грузинський технічний університет (GTU),
  • Телавський державний університет імені Якоба Гогебашвілі (TESAU),
  • Центр енергоефективності Грузії (EECG),
  • Національна комісія регулювання енергетики та водопостачання Грузії (GNERC).

Від Азербайджану –  Університет АДА (ADA) і Хазарський університет (ХУ).

У нараді взяли участь представники Європейського Союзу:

• Католицький університет Льовену (KU Leuven, Бельгія),
  • Міланський політехнічний університет (POLIMI, Італія),
  • Університет Корунья (UDC, Іспанія).

Координаційна нарада розпочалася з привітання ректорки Університету Бізнесу та Технологій доктора Ніно Єнукідзе. Кожен із партнерів презентував свій університет та ознайомив учасників із організаційно-технічними можливостями імплементації проєкту. Загальну інформацію про завдання проєкту 3E-Partnership та обов’язки партнерів надала начальник офісу розвитку та міжнародних зв’язків BTU Ані Челішвілі. Учасники наради обговорили план реалізації проєкту на перший рік, склад робочих пакетів та відповідальних за їх розробку. Особливу увагу було приділено менеджменту, адмініструванню проєкту, фінансовому менеджменту, дисемінації, виконанню та контролю перших активностей.