Конкурс на навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+

За програмою академічної мобільності ERASMUS+
оголошено конкурс на навчання на зимовий семестр 2024/2025 навчального року
для студентів у Словацькому технічному університеті (м. Братислава, Словаччина)

Інформуємо, що з метою виконання Програми академічних обмінів «Еразмус+»,  оголошується конкурс для відбору студентів для навчання у Словацькому технічному університеті у 2024-2025 н.р.

При конкурсному відборі перевага надається студентам, які займаються дослідженнями у сферах сталого розвитку у будівництві та містобудуванні, зеленого будівництва та екотехнологій.

Конкурсанти повинні відповідати наступним вимогам:

• бути студентами денної форми навчання у 2024-2025 навчальному році;
  • досягти 18 років на момент початку мобільності Ерасмус+ (на 16 вересня 2024 року)
  • мати високі показники у навчанні (тільки оцінки «дуже добре – В» та «відмінно – А» за дві останні сесії);
  • володіти англійською або словацькою мовою на рівні B2,
  • спеціальність, на якої навчається студент, повинна відповідати або бути спорідненою із спеціальностями, які пропонуються наступними факультетами

Словацького технічного університету: факультет цивільної інженерії (STU SvF), факультет електротехніки та інформаційних технологій (STU FEI),  факультет архітектури та дизайну (STU FAD).

Претендентам, які відповідають вищевказаним вимогам, необхідно завантажити наступні документи за посиланням до 30 червня 2024 року:

• CV англійською мовою
  • довідку деканату, яка містить відомості про вивчені дисципліни з оцінками успішності за всі попередні семестри (виписка із залікової книжки);
  • скани документів про здобуту раніше освіту;
  • сертифікат, який підтверджує рівень знання іноземної мови; за відсутністю, потрібно пройти тестування за посиланням;
  • додаткові матеріали, які свідчать про професійну підготовку претендента (публікації, дипломи, нагороди переможця конкурсу тощо);
  • скан студентського квитка;
  • скан ID-карти або паспорта;
  • фото профілю для студентського квитка.

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням.