Кафедра військової підготовки ДССТ отримала сертифікат на 1 мільйон гривень

13 червня в стінах Дніпровського інституту інфраструктури і транспорту відбувся святковий захід, присвячений 125-річчю Українського державного університету науки і технологій. На урочистому засіданні Вченої ради УДУНТ кафедра військової підготовки Державної спеціальної служби транспорту отримала від мерії міста сертифікат на розвиток кафедри в розмірі 1 000 000 гривень.

Протягом 31 року університет виховав не одне покоління талановитих офіцерів і справжніх патріотів на базі кафедри військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту, які виконують поставленні завдання щодо відсічі збройної агресії ворога.

Ми зможемо придбати устаткування, щоб навички були не лише теоретичними, а й відповідали реаліям сьогодення. Це не лише про якість навчання, а й про безпеку життя.