Інтерв’ю в.о. ректора УДУНТ Костянтина Сухого на телеканалі ДніпроТВ

На початку січня уряд прийняв важливе рішення щодо об’єднання п’яти вищих навчальних закладів у межах оптимізації освітньої мережі. В цьому контексті в.о. ректора Українського державного університету науки і технологій Костянтин Сухий надав інтерв’ю телеканалу ДніпроТВ.

Він пояснив, що ідея полягає не в скороченні, а в покращенні структури вищих навчальних закладів. Оптимізація цієї структури має на меті ефективно зменшити апарат управління та відповідати європейським стандартам. Ця реформа має сприяти підвищенню якості освіти в Україні та покращенню конкурентоспроможності вищої освіти на міжнародному рівні. Вона також відображає зростаючу необхідність у впровадженні сучасних стандартів управління та навчання, що відповідають сучасним вимогам і викликам. Також Костянтин Сухий підкреслив, що кожен регіон має свої критерії оптимізації вищої освіти, тому питання про об’єднання або скорочення буде вирішуватися з урахуванням думки трудових колективів та за участю Міністерства освіти і науки.

Наразі в Дніпрі функціонують два великих технологічних вищих навчальних заклади: Дніпровська політехніка та Український державний університет науки і технологій.