Ілля Кунін отримав звання майстра спорту України

З радістю повідомляємо, що студент Українського державного університету науки і технологій, Кунін Ілля, який навчається у групі КН01-23М (ННІ ІПБТ), здобув звання майстра спорту України з легкої атлетики (наказ Міністерства молоді та спорту № 2241 від 11.04.2024 року).

Це значне досягнення стало можливим завдяки наполегливій праці, таланту та самовіддачі Іллі. Він неодноразово брав участь у змаганнях міжнародного рівня, де здобував перемоги та призові місця. Наприклад, у 2023 році у США він встановив національний рекорд України U23 з бігу на 3000м у приміщенні!Разом з цим Ілля встановив рекорд рідної Дніпропетровської області.

Особливу подяку хочемо висловити керівнику секції, старшому викладачеві кафедри фізичної культури та спорту Дзюбенку Миколі Івановичу, який протягом усього часу тренував Іллю та допомагав йому досягти цієї високої мети.

Вітаємо Іллю з цим визначним досягненням! Бажаємо йому не зупинятися, й надалі підкорювати нові спортивні вершини!