Центр культури, мистецтва та медіа зв’язків з громадськістю

Український державний університет науки і технологій надає не тільки сучасну та якісну освіту, він також сприяє формуванню яскравої та різносторонньої особистості кожного студента.

Центр культури, мистецтв та медіа УДУНТ – це творчий простір креативних ідей та непересічних студентських талантів!

Це неймовірні арт-проєкти, креативні перфоманси, благодійні івенти, майстер-класи, зіркові фестивалі та конкурси, які створюють яскраве і незабутнє студентське життя!

Центр культури, мистецтв та медіа УДУНТ очолює випускник Українського державного хіміко-технологічного університету , sound producer телепроєктів «Ліга сміху», «Ігри приколів», «Країна У», «Жіночий квартал» та «Вечірній квартал», учасник гумористичної команди «Дніпро» Станіслав Радзімовський.

Кожен навчальний рік ЦКММ планує організовувати яскраві студентські заходи:

• «Ліга сміху» – студентський чемпіонат з гумору серед усіх навчально-наукових інститутів, до складу журі якого залучаються відомі творчі особистості України (Ігор Ласточкін, Кирило Ганін, OKS) та міста Дніпро. Команди нашого університету беруть участь у міських та міжвузівських гумористичних фестивалях, стають учасниками проєкту «Ліга Сміху – Дніпро».
  • «Міс та містер УДУНТ» – яскраве шоу талантів та творчості студентів. Учасники шоу отримують незабутні емоції під час підготовки (репетиції, фотозйомка, уроки дефіле, створення власного соціального проєкту), та цінні подарунки від університету та меценатів (салонів краси, департаменту молодіжної політики Дніпровської міської ради, ювелірної мережі та багатьох інших).
  • «Студентська весна» – щорічний традиційний фестиваль творчості студентів. Цей фестиваль розкриває безмежний творчий потенціал і відкриває нові таланти студентів університету.

Посаду режисера Центру культури, мистецтв та медіа УДУНТ займає дипломований режисер Оксана Радзімовська. Під її художнім керівництвом Український державний хіміко-технологічний університет отримував найвищі нагороди – «Гран-прі» (2014, 2017 роки), та перші місця на міському фестивалі «Студентська весна». А усі творчі заходи Центру студентської творчості УДУНТ цікаві, креативні, сучасні та різноманітні.

Центр культури, мистецтв та медіа Українського державного університету науки і технологій вважається одним з кращих у місті, оскільки в його склад входять кращі представники чотирьох потужних ВИШів Дніпра). Завдяки молодому, водночас професійному, керівництву Центру, осучаснюються форми роботи зі студентами та відкриваються нові творчі таланти. Оновлюється матеріально-технічна база (сучасні професійні радіомікрофони, світлові прилади, світлодіодний екран та ін.)

Запали свою зірку на сценічному небосхилі УДУНТ!
Розфарбуй яскравими фарбами своє незабутнє студентське життя!