Вітання колективу УДУНТ від Вищого професійного училища 17 з початком нового навчального року

Шановний Костянтине Михайловичу!

Адміністрація та педагогічний колектив Вищого професійного училища № 17 щиросердечно вітає Вас та науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти й усіх співробітників Українського державного університету науки І технологій з Днем знань та початком нового 2024-2025 навчального року.

Бажаємо Вашому колективу успіхів у професійній діяльності, процвітання, нових звершень, наснаги для реалізації інноваційних наукових та освітніх проєктів, мирного неба та Перемоги!

Ми впевнені, що попри всі виклики, завдяки нашій злагодженій співпраці, ми зможемо втілювати освітні трансформації, робити освіту в Україні сильнішою та якіснішою.

Зі святом! Разом до Перемоги!

Директор ВПУ №17
Микола ТЕРЕНТЬЄВ