Студент УДУНТ Роман Полянський здобув срібло на Паралімпійських іграх у Парижі

Український державний університет науки і технологій щиро вітає студента Романа Полянського, який 1 вересня 2024 року здобув срібну нагороду на Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі!

Роман навчається на другому курсі за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт Навчально-наукового інституту “Український державний хіміко-технологічний університет”. Він продемонстрував неймовірну витримку та силу, посівши почесне друге місце в академічному веслуванні на дистанції 2000 метрів. Досягнення Романа є результатом багаторічної праці, наполегливих тренувань та підтримки його рідних і близьких.

Ми пишаємося тим, що наші студенти досягають успіху не лише в науці, але й у спорті. Вітаємо Романа з цим вражаючим досягненням і бажаємо подальших перемог на світовій арені!