Посвята у студенти УДУНТ 2024

1 вересня 2024 року Український державний університет науки і технологій урочисто привітав своїх нових першокурсників, які стали частиною великої академічної родини! Ця подія є особливою не лише для студентів-першокурсників, а й для всього університету, адже щороку саме у серпні наші стіни наповнюються новими талантами, енергією та мріями.

Захід розпочався яскраво та святково: у холі Палацу студентів ДІІТ лунала сучасна музика, поруч з актовою залою розташувалася фотозона з червоним килимом, рекламними плакатами та банерами навчально-наукових інститутів. Представники студентської ради у вишиванках запрошували всіх нових студентів зробити фото з символічними студентськими квитками та заліковками, щоб запам’ятати цей новий етап у їхньому житті.

Першокурсників привітав ведучий, підкресливши, що вони – нове покоління, яке сміливо йде до свого успіху, попри всі труднощі в Україні. Важливий моментом церемонії стало внесення державного прапору, який було урочисто встановлено на сцені курсантами кафедри військової підготовки.

На завершення урочистостей, ректор університету, доктор технічних наук Костянтин Сухий, привітав студентів з початком їхнього освітнього шляху та звернув увагу на важливість знань, які вони отримають в УДУНТ.

Церемонія завершилася яскравим флешмобом студентів та традиційною водною посвятою від нашого унікального талісману – УДУНТІКУСА. Тепер нові студенти офіційно стали частиною великої родини Українського Державного Університету Науки і Технологій.

Найщиріші вітання! Будьте готові до нових звершень і перемог! Слава Україні!

Більше фото за посиланням