Переможці конкурсного відбору наукових робіт за кошти програми ЄС «ГОРИЗОНТ 2020»

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки другого конкурсного відбору наукових проєктів, що фінансуються за підтримки ЄС у межах програми «Горизонт 2020». У ньому взяли участь 142 проєкти, 106 з яких були допущені до подальшого розгляду. За результатами експертизи, переможцями стали 33 учасники.

Від Українського державного університету науки і технологій був поданий проєкт «Хімічний та структурний дизайн новітніх функціональних матеріалів» (науковий керівник – Сухий Костянтин Михайлович), який увійшов у п’ятірку переможців за напрямом «Інфраструктурні проєкти».

Вперше команду виконавців проєкту проєкту склали представники всіх ЗВО, які увійшли в об’єднаний університет:

• Ковальов Станіслав В’ячеславович – ННІ УДХТУ, завідувач кафедри енергетики, доцент кафедри матеріалознавства, канд. хім. наук, доцент
  • Веліченко Олександр Борисович – ННІ УДХТУ, завідувач кафедри фізичної хімії, д-р хім. наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України
  • Данішевський Владислав Валентинович – ННІ ПДАБА, директор ННІ ПДАБА, д-р техн. наук, професор
  • Пройдак Юрій Сергійович – проректор з наукової роботи, д-р техн. наук, професор
  • Овчинников Олександр Володимирович – ННІ УДХТУ, старший науковий співробітник кафедри енергетики, д-р техн. наук, професор
  • Поліщук Юлія Валеріївна – ННІ УДХТУ, доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології, канд. техн. наук, доцент
  • Калініченко Олег Олександрович – ННІ УДХТУ, доцент кафедри технології палива, полімерних та поліграфічних матеріалів, канд. техн. наук, доцент
  • Скиба Маргарита Іванівна – ННІ УДХТУ, професор кафедри технології неорганічних речовин та екології, д-р техн. наук, доцент
  • Шехоркіна Світлана Євгеніївна – ННІ ПДАБА, професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, д-р техн. наук, професор

Реалізація проєкту дозволить розширити дослідницьку інфраструктуру Університету за рахунок створення лабораторій дизайну матеріалів, інженерії конструкцій та адитивних технологій CREATE (Center for Research in Engineering, Additive TEchnologies, and Materials) і дасть можливість  комплексно вирішувати питання розроблення, обґрунтування та впровадження у виробництво ефективних, конкурентоспроможних, економічно вигідних, екологічно безпечних матеріалів та виробів для медицини, промисловості, енергетики та будівництва.

Результати конкурсного відбору доступні на офіційному сайті МОНУ.

Вітаємо команду переможців! Бажаємо всім учасникам конкурсу плідних наукових досліджень та нових звершень! Разом до перемоги!