Творчий внесок студентів УДУНТ в перемогу

У травні 2024 року кожен творчий колектив закладів вищої освіти Дніпра брав участь у змаганні за перемогу в міському фестивалі «Студентська весна 2024». Команда навчально-наукового інституту «Український державний хіміко-технологічний університет» УДУНТ здобула перше місце цьогорічного фестивалю, поступившись переможцю всього на 5 балів з 400 можливих!

Усі отримані від міської ради кошти призового фонду, спільним рішенням учасників, було вирішено передати на придбання автомобілів для Збройних Сил України. Таким чином, завдяки творчій праці студентів нашого університету та коштам, отриманим за перемогу, в розмірі 47 000 гривень, були придбані два автомобілі, які тепер допомагатимуть 128 бригаді ТРО на Запорізькому напрямку.

Щиро дякуємо всім студентам за їхній творчий внесок у фестиваль, а також художньому керівнику УДУНТ Оксані Радзімовській за неймовірний сценарій та постановку студентських номерів, які викликали справжні емоції у журі та глядачів.

Слава Україні! Разом до перемоги!