СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА - 2024

Стартував набір учасників на міжфакультетський етап фестивалю «Студентська весна – 2024»!

29 березня, 2024
Студентська весна

СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА - 2024

‼️ Обов’язково: хоча б один номер від факультету ‼️

Цього року тема заходу - "Студенти заради перемоги"!

Якщо ти давно займаєшся творчістю і хочеш проявити себе, мерщій подавай заявку. Конкурс пройде за такими напрямками: вокальний, інструментальний, танцювальний, театральний, оригінальний жанр тощо.

Встигни зареєструватися до 14 квітня 2024 р. (включно) за посиланням à //forms.gle/c4nNtYqS2JfYdwZD6

Стань учасником яскравої весняної події!

Перегляд ведучих відбудеться 26 квітня 2024 р. о 13:00 у палаці культури студентів ННІ "ДІІТ".

Відбір сольних учасників та творчих колективів відбудеться 3 травня 2024 р. о 13:00 у палаці культури студентів ННІ "ДІІТ".

Найкращі з номерів будуть відібрані на участь у гала-концерті «Студентська весна - 2024».

З усіх питань звертатись до в.о. голови Ради студентів УДУНТ //t.me/g_n_k_v

Бажаємо всім удачі!