Перший “День Довкілля” у містечку ДІІТу. Чистота навколо - чистота в душі.

УДУНТ започатковує нові традиції на користь природи, взаєморозуміння у колективі та естетики навколишнього середовища.

26 березня, 2024
123123

Університетська спільнота готується до першого Дня довкілля: спільної ініціативи для збереження навколишнього середовища

2 квітня 2024 року о 12:00 Український державний університет науки і технологій проведе перший День довкілля, нову традицію, яка започаткує спільні зусилля працівників та здобувачів освіти університету для підтримки парку університету та збереження навколишнього середовища.

Цей захід орієнтований на згуртування університетської спільноти та спільні зусилля з приведення до ладу території. Відповідно до анонсу, запланований захід передбачає спільну акцію прибирання території університету, що стане важливим кроком у збереженні чистоти та порядку на кампусі. Факультети, господарчі відділи разом з адміністрацією та мешканцями гуртожитків університету об'єднають свої зусилля для покращення території.

Після важливих робіт з прибирання та посадки дерев усі учасники заходу матимуть змогу насолодитися польовою кухнею, яка буде організована для всіх учасників.

Перший День довкілля університету стане не лише важливою ініціативою з екологічного погляду, але й сприятиме зміцненню зв'язків між студентами, викладачами та персоналом університету. Ця подія планується стати традиційною і проводитиметься щорічно, нагадуючи всім про важливість дбайливого ставлення до навколишнього середовища та спільної відповідальності за довкілля.