Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер ІІІ тисячоліття»

Запрошуємо взяти участь у XXIII Міжнародній студентській науковій конференції «Інженер ІІІ тисячоліття», яка відбудеться 17 травня 2024 р. в Українському державному університеті науки і технологій.

20 березня, 2024

International Student’s Scientific Conference

“Engineer of the Third Millenniumˮ

Запрошуємо взяти участь у XXIII Міжнародній студентській науковій конференції «Інженер ІІІ тисячоліття», яка відбудеться 17 травня 2024р. в Українському державному університеті науки і технологій.

Результатом проведення заходу буде опублікування e-версії збірника матеріалів конференції.

Робочі мови: англійська, німецька, французька.

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Транспорт і транспортна інфраструктура.
  2. Промислові та бізнес-технології.
  3. Будівництво і архітектура.
  4. Хімічні технології та інженерія, екологічні проблеми.
  5. Інформаційні технології та процеси диджиталізації.
  6. Медицина і медичні перспективи.
  7. Енергетика та енерготехнології.
  8. Гуманітаристика у сучасних теоріях і концепціях.
  9. Соціальні науки і соціальні технології.
  10. Педагогіка і освітянське середовище.

Матеріали мають відповідати таким параметрам:

• обсяг – до1500 слів;
  • поля: ліве, праве, верхнє – 20 мм, нижнє – 30 мм;
  • шрифт Times New Roman 12 пт;
  • міжрядковий інтервал – 1.

Матеріали подаються у такій послідовності: відцентрована назва (великими літерами напівжирним кресленням 12 пт); через рядок – ініціали та прізвище автора(ів); наступний рядок – ініціали та прізвище наукового керівника; нижче – повна назва ЗВО; через рядок – текст доповіді (вирівнювання за шириною).

Електронну версію доповіді у форматі MSWord, заявку на участь і копію квитанції про сплату організаційного внеску надсилати до 17 травня 2024 р. на електрону адресу оргкомітету:[email protected]

Мультимедійні презентації та відеоматеріали, які супроводжують доповіді, додаються окремим файлом (за наявності).

Матеріали, які не відповідають вимогам та/або надіслані пізніше deadline, не розглядатимуться!

Організаційний внесок складає75 грн. Оплата здійснюється за нижченаведеними банківськими реквізитами.

Банківські реквізити для перерахування організаційного внеску:

Український державний університет науки і технологій

вул. Лазаряна, буд. 2, м. Дніпро, 49010

Р/р № UA628201720313281005204180123

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ

Код ЄДРПОУ: 44165850

ІПН: 4411658504635

Призначення платежу: За участь у конференції «Інженер ІІІ тисячоліття» за (ПІБ) у  сумі 75 грн.

Оргкомітет конференції: [email protected]

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА