Шалений світ професій

Український державний університет науки і технологій запрошує вас на молодіжний фестиваль “Шалений світ професій”, який відбудеться 20 квітня 2024 року об 11:00...

19 квітня, 2024
shalenyj-svit-profesij-2024_4

Український державний університет науки і технологій запрошує абітурієнтів на день відкритих дверей "Шалений світ професій", який відбудеться 20 квітня 2024 року об 11:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Науки (Гагаріна), 8 (Український державний хіміко-технологічний університет).

У програмі:
- нюанси вступу до університетів 2024 р.;
- презентація спеціальностей у інтерактивному форматі;
- економічні тренінги та воркшопи;
- роботи та сучасні ІТ-технології;
- хімічне шоу.

Шановні абітурієнти, батьки, колеги!
Незважаючи на намагання ворога нас зламати, ми продовжуємо жити, вчитись, проводити Студентську весну, День довкілля, заходи у квітучих сакурах!

МИ ПРОВОДИМО! ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ УКРАІНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ!

У разі повітряної тривоги – сховище на 1500 осіб, обладнане за вимогами ДСНС, розташоване безпосередньо під приміщенням, де буде проводиться захід.