ЗА МИР І БЕЗПЕКУ - РАЗОМ ЗА УКРАЇНУ!

16 квітня на алеї сакур Українського державного університету науки і технологій пройшла акція #16F16, для збору підписів для надання Україні літаків F-16.

17 квітня, 2024
Новости 4к

Студентам, співробітникам та адміністрації університету, разом з небайдужими громадянами вдалось зібрати велику кількість підписів.

Але на цьому ще не все. Збір підписів буде тривати ще декілька тижнів. Тому всі охочі зможуть поставити сій підпис під відритим листом в холі університету.

Також, університет запрошує інші ЗВО України долучитись до даної ініціативи.

Крім збору підписів, студенти університету разом з громадською організацією «Студентство Дніпра» організували збір на закупівлю автомобіля для 128-ї бригади Збройних сил України.

Ця ініціатива викликала активний відгук серед місцевого населення. Співробітники університету підготували багато виробів ручної роботи, які можна було придбати за донат на пікап для 128-ї бригади ЗСУ.

У підсумку, збір було успішно закрито, а всі зароблені кошти передано 128-й бригаді.