Відбулось розширене засідання ректорату

16 квітня пройшло розширене засідання ректорату, на якому розглядались питання щодо об'єднання університетів...

16 квітня, 2024

16 квітня в ауд. 314 відбулось розширене засідання ректорату університету.

В.о. ректора університету - Костянтин СУХИЙ розпочав засідання з представлення оновленої адміністрації університету.

Декани та завідувачі кафедрами, які знаходились в залі та онлайн, змогли познайомитись з проректорами, керівниками підрозділів та секторів університету.

Кожен проректор доповів про напрямки своєї діяльності, та представив свою команду.

Також було піднято питання про проведення виборів ректора університету. Проректор з науково-педагогічної роботи - Олександр ЗАЙЧУК, доповів про хід підготовки до виборів ректора університету, та про порядок утворення Вченої Ради об'єднаного університету.

Усі присутні мали змогу поставити свої запитання, та отримати розгорнуті вдповіді.